Сьогодні, 6 грудня, наша країна відзначає День Збройних сил України

• 06.12.2020

Цього святкового дня представники фастівської громади зібралися разом, щоб подякувати усім військовослужбовцям, захисникам, котрі боронять нашу державу, щоб вшанувати світлу пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя за рідну країну.

Щодня тисячі бійців Збройних сил України захищають нашу неньку на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та у повітрі. Саме вони, мужні та незламні українські воїни, віддані до останнього присязі та народу України, є обличчям нової української армії.

Як зазначив міський голова Михайло Нетяжук, українська армія – це основа нашої держави, основа суверенітету та нашої незалежності. Це ми добре усвідомили, коли ворожі війська почали захоплювати територію України. А молодший лейтенант ЗСУ, учасник АТО Юрій Соловей, із запалом та впевненістю нагадав усім присутнім, що миру без перемоги не буває.

Сьогодні, вітаючи наших військовослужбовців, фастівська громада також дякувала мобільній резервній армії України – нашим волонтерам, які учора відзначали своє свято.  Адже завдяки їх нелегкій праці сьогодні безліч людей отримують допомогу.

Завершилися заходи покладанням квітів та вшануванням пам’яті Героїв Небесного батальйону на Інтернаціональному кладовищі.