Слово Тараса – наша зброя і окраса

Життя і творчість Тараса Шевченка – не до кінця звідана сторінка нашої історії. Розкривати таємниці його характеру цікаво і захопливо. Та щоб проникнути в цю глибину – необхідно мати таку ж чутливу душу, як і в поета.

03 грудня 2019 року у Фастівському НВК «ДНЗ –ЗОШ І-ІІ ст. №12» відбулося перше засідання педагогічної студії вчителів української мови та літератури Багнюк Л.Д. і Шовтенко І.З. – «Слово Тараса – наша зброя і окраса».

Розпочалася робота учасників з тренінгового заняття «Знайомство» та вступного анкетування. Учні 5-9 класів підготували літературно-історичний ранок «Історія України у творах Т.Г. Шевченка». Діти  виконували пісні на слова Т. Шевченка, декламували його поезії, а учениці Віка та Вероніка Савчук  майстерно грали на  бандурах. Учителі Багнюк Л.Д., Шовтенко І. З. та Височина О.І., читаючи поезії Кобзаря, змогли відтворити епоху, у якій жив митець, передати біль і страждання за долю Батьківщини. Це ще раз засвідчує, що Тарас Шевченко – геній, пророк і провидець, який щиро і віддано служив народу України, бачив «свою Україну» вільною та незалежною.

На завершення всі учасники мали змогу познайомитися з маловідомими фактами життя і творчості Т. Г. Шевченка, взяти участь  у круглому столі «Шевченко на Фастівщині», поринути у таємничу ауру поезій Великого Кобзаря.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ