Склад сільської місцевості, на території якої дозволено проводити окремі операції у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг без РРО та/або програмних РРО, але з використанням РК та КОРО,доповнено селищами

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що 11 лютого 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09.02. 2022 № 95 «Про внесення змін до переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій», якою внесено зміни до Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08. 2000 №1336.

Змінами уточнено та розширено склад сільської місцевості, а саме села та селища, на території якої дозволено проводити окремі операції у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних РРО, але з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Відтак, дія пунктів 1, 4, 6, 7, 8, 11, 17, 22 Переліку, якими передбачено форми та умови проведення діяльності без застосування РРО та/або ПРРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій розповсюджується не тільки на територію сіл, але і селищ по всій Україні, і суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність на їх території, мають право на використання пільг, встановлених цими пунктами Переліку в повному обсязі.