Сім’я-найтепліше місце на Землі

Гуманітарно-соціальна сфера Фастова постійно і, що важливо, перспективно розвивається. Останніми роками у місті з’явилась низка істотно нових закладів, покликаних створити або розширити для фастівчан ресурс реалізації всіх їхніх можливостей, сформувати цілеспрямовано нові якості життя громадян. В цьому напряму особлива увага приділяється створенню належних умов для навчання дітей та вихованню їх у родинах.

Зважаючи на їхню важливість та необхідність визначення шляхів модернізації  взаємодії  між суб’єктами соціальної роботи у комунальному закладі Київської обласної ради «Соціальний Центр «Мати і дитина разом» проведено круглий стіл «Сім’я-найтепліше місце на Землі», присвячений Дню сім’ї. Освітяни, працівники соціальної сфери, медицини, служб, які опікуються проблемами сім’ї, дітей та молоді, представники широких кіл громадськості також обговорили варіанти вдосконалення доступності і якості надання соціальних послуг родині. В процесі жвавого спілкування керівники Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ж.П.Бортовська, комунального закладу Фастівської міської ради  «Фастівський  навчально-реабілітаційний центр «Крила надії» А.Л.Коваль, комунального закладу  «Інклюзивно-ресурсний  центр»  Фастівської міської  ради Т.В.Хмельницька, комунального закладу Київської обласної  ради «Київський обласний соціальний центр «Мати і дитина разом» Н.М.Данилюк презентували очолювані ними заклади.

У засіданні взяла участь заступник міського голови з гуманітарних питань О.П. Давиденко.