Щодо проведення ремонту доріг, тротуарів та належного утримання об’єктів благоустрою

• 09.04.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від       09.04.2021                                                                                                          №  102 од

Щодо проведення ремонту доріг, тротуарів та належного

утримання об’єктів благоустрою

З метою забезпечення  утримання доріг та тротуарів у належному   експлуатаційному стані, а також для забезпечення належного утримання об’єктів благоустрою, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України «Про затвердження технічних правил ремонту і утримання вулиць і доріг населених пунктів» від 12.02.2012 року №54,  рішення Фастівської міської ради № 10-IV-VІIO від 23.12.2020 р. «Про затвердження Програми  проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у населених пунктах Фастівської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки», керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Керівнику  КП ФМР «Фастів-благоустрій» на території м.Фастів забезпечити:

1.1. проведення капітального ремонту доріг по наступних  вулицях, у термін до 01.11.2021 року: вул.Соборна (тротуар);вул.Мічуріна; вул.Г.Танкістів; вул.Європейська; вул.Васильченка; вул.Тітова.

1.2.проведення поточного ремонту доріг по наступних  вулицях, у термін до 01.11.2021 року: вул.Дорогинська; вул.Незалежності;  вул.Гусєва; вул.Дружби; вул.Зарічна; вул.К.Ольги.

1.3. створення зони відпочинку (об’єкта благоустрою) біля буд.28 по вул.Соборна, у термін до 20.08.2021 року;

1.4. створення інсталяції до 30-річчя незалежності України, на схилі, біля буд.77 по вул.Соборна у м.Фастів, у термін до 20.08.2021 року.

1. 2. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника міського голови    з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ – Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                                           М.В.Нетяжук