Щодо проведення обстеження закладів громадського (ресторанного) харчування

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від    04/09/2019                                                                                                        № 290 од

м. Фастів

Щодо проведення обстеження

закладів громадського (ресторанного)

харчування

З огляду на рішення комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Фастівської міської ради(Протокол № 7 від 30.07.2019р.) та з метою контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування , відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. N 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів»,  постанови  Кабінету Міністрів України  від 16 травня 1994р. № 313,наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Створити робочу групу щодо проведення обстеження закладів громадського (ресторанного) харчування. (Додаток 1).
  2. Фастівському районному управлінню Держпрордспоживслужби в Київській області надати інформацію та відзвітуватися про результати роботи перед комісією ТЕБ та НС виконавчого комітету Фастівської міської ради до 1 жовтня 2019 року.
  3. Контроль зам виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рудяка Т. Я.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук

Додаток №1

від «___»_______ 2019р. № ______

С К Л А Д

робочої групи щодо обстеження закладів

громадського (ресторанного)господарства

Голова комісії

Рудяк Тимофій Ярославович           –         заступник міського голови

Заступник голови комісії.

Лактисов Олександр Михайлович    – заступникик начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Фастівського районного управління ГУ ДПСС в Київській області(за згодою)

Секретар комісії:

Маркович Інна Володимирівна  –   провідний фахівець державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Фастівського районного управління ГУ ДПСС в Київській області (за згодою)

Члени комісії:

Антонець Леся Вікторівна       –    головний спеціаліст ДАБК;

Болілий Юрій Михайлович – заступник начальника управління соціального захисту населення – начальник відділу з питань праці;

Бруй Лариса Максимівна  – начальник відділу сфери обслуговування населення,

розміщення, реклами та захисту прав  споживачів;

Максименко Аліна Миколаївна – ДОП лейтенант поліції Фастівського ВП Васильківського відділу Національної поліції

ГУ в Київській області(за згодою);

Мосійчук Денис Леонідович – головний спеціаліст юридичного управління;

Мусієнко Олександр Васильович – головний інспектор Фастівського РС ГУ ДСНС України в Київській області (за згодою);

Старушенко Анатолій Васильович – директор КП ФМР «Центр торгівлі і благоустрою»;

Тягун Олександр Миколайович – завідуючий сектором з питань мобілізаційної роботи;

Ткаченко Віра Іванівна – завідувач Фастівського міжрайонного відділу лабораторних    досліджень  ДУ  «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» (за згодою);

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська