Секретар міської ради провів виїзний прийом громадян

• 15.01.2020

Цієї середи виїзний прийом громадян з особистих питань провів секретар міської ради Сергій Ясінський. Проходив він в управлінні соціального захисту населення, що й обумовило переважну тематику спілкування.

Більшість звернень стосувались проблем в нарахуванні та отриманні житлової субсидії. Порушували відвідувачі питання охорони здоров’я, нарікаючи на відсутність у місті достатньої кількості дитячих лікарів. Також було внесено декілька конструктивних пропозицій, зокрема, щодо організації вивезення побутових відходів з приватного сектору, проведення заходів для дітей з багатодітних сімей та щодо психологічної підтримки учасників бойових дій та АТО.

За результатами прийому секретарем міської ради дано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міськвиконкому опрацювати порушені під час прийому фастівчанами питання.