Секретар міської ради провів прийом громадян

Цієї середи секретар міської ради Сергій Ясінський провів прийом громадян з особистих питань. Під час нього фастівчани передали Сергію Анатолійовичу низку скарг, які стосувались в основному недобросусідських відносин. Зокрема, мешканка вулиці Броварської нарікала на сусідку, яка збудувала сарай та туалет з порушенням визначених норм.  Інша фастівчанка з вулиці С. Палія вимагала притягнути до відповідальності сусідів, які нищать квіти на клумбі біля будинку. А ось з вулиці Миру поскаржились на відсутність достатньої кількості сміттєвих баків на журавлівському кладовищі та постійне спалювання сміття на ньому.

Всі відвідувачі на ці та інші звернення отримали детальні роз’яснення та рекомендації, з питань, що потребували втручання влади, надано доручення на опрацювання відповідним службам.