Секретар міської ради провів прийом громадян

• 27.06.2019

Цієї середи, 26 червня, секретар міської ради Сергій Ясінський провів прийом громадян з особистих питань. Майже всі відвідувачі представляли інтереси мешканців багатоповерхівок, тож питання, які ними порушувалися, стосувались в основному облаштування прибудинкових територій, роботи ліфтів, ремонту під’їздів та утримання підвальних приміщень.

Як завжди, під час прийому подавались прохання про допомогу, надати консультації, надходили скарги на сусідів та недобросовісних, на думку відвідувачів, підприємців.

Разом з тим, секретарю міської ради цього дня випала добра нагода ознайомитись і з цікавою ініціативою, яка заслуговує всебічного схвалення. Житель Завокзалля, який проживає поблизу супермаркету АТБ, особисто взявся за збирання сміття, яке викидають на дорогу недобросовісні громадяни, тим самим запобігаючи утворенню стихійних сміттєзвалищ. Втім, сміття назбирується стільки, що придбаних за договором із КП «Фастівська ЖЕК» мішків не вистачає. Просив же фастівчанин лише сприяння у придбанні додаткової тари.

За результатами розгляду, Сергій Ясінський дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міськвиконкому опрацювати порушені під час прийому фастівчанами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.