Розумники та розумниці ЗНО-2021.

• 30.08.2021

Незабаром учні Фастівської міської територіальної громади знову сядуть за шкільні парти. Протягом нового навчального року, вони матимуть змогу освоїти нові знання та вміння, а також скласти тестування в кінці навчального  року на відмінно.

А поки що нагадаємо, хто став розумниками та розумницями на ЗНО  2021.

Отож, випускники мали змогу скласти зовнішнє незалежне оцінювання з наступних предметів: хімії, англійської мови, української мови, української мови та літератури, математики, математики рівня стандарту, історії України, фізики, біології та географії.

За результатами оцінювання, у громаді найкращими стали 5 випускників, які набрали  198-199 балів.

–         Захаров Владислав,  учень Фастівського академічного ліцею № 2, отримав 198 балів з біології, підготувала учня вчитель  Ткачук Тетяна Анатоліївна;

–         Мандзяк Дмитро, учень  Фастівського академічного ліцею № 9, отримав 198 балів з  хімії, підготувала учня вчитель  Петренко Ірина Михайлівна;

–         Погребняк Костянтин, учень Фастівського академічного ліцею № 9, отримав 198 балів з математики, підготувала учня вчитель Камінська Тетяна Миколаївна;

–         Махлун Марія,  учениця Фастівського академічного ліцею № 9, отримала 199 балів з математики, підготувала ученицю вчитель Камінська Тетяна Миколаївна;

– Довчунас Павло, учень Фастівського академічного   ліцею № 9, отримав 199 балів з англійської мови, підготувала учня вчитель Орлівська Алла Юріївна.

Пишаємося Вами, шановні наші випускники! А школярам, котрі в новому навчальному році переймуть естафету випускників – бажаємо рівнятися на кращих!