Розподіл депутатів за округами

Територіальний виборчий округ 1️⃣
депутати міської ради, закріплені за округом:
✅Рудяк Л.І.
✅Кудь Р.В.
✅Соловей Ю.В.
✅Федун О.О,
✅Бабич Л.В.
✅Смірнова М.О.
✅Ріпко Н.А.
✅Оберемок В.О.
✅Єлісевич О.В.
Вулиці, закріплені за округом (джерело: ЦВК):
вул.Героїв Прикордонників,
вул.Київська: 4, 6, 10, 12–69;
вул.Кутузова,
вул.Лізи Чайкіної,
вул.Молодіжна,
вул.Шевченка: 51–74;
пров.В.Шестопала,
пров.Комунальний,
пров.Кутузова (Кудь Р.В.)
вул.Озерна,
вул.Олександра Цьопича,
вул.Суворова,
вул.Франка,
пров.Київський,
пров.Озерний,
пров.Олександра Цьопича,
пров.Суворова,
пров.Франка,
вул.Гагаріна,
вул.Нова,
вул.Брандта,
вул.Шевченка: 1–15, 17, 21, 23, 25, 27–27Б;
вул.Івана Мазепи: 1–12,14,16,18,
вул.Київська: 5–5А, 7–9, 11;
пров.Брандта
вул.Заводська
пров.Заводський
пл.Перемоги
вул.Соборна: 1–16А
вул.Садова: 1, 3, 5, 12–26;
пров.Садовий
вул.Володимира Великого: 1
вул.Шевченка: 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–46;
вул.Івана Ступака: 14, 16, 18–36;
вул.Соборна: 18–31, 33, 37–41;
вул.Льва Толстого: 1–8
вул.Андрія Саєнка,
вул.Овражна,
вул.Соборна: 32, 34–36, 44–54, 57, 59, 63–65, 67–69;
пров.Андрія Саєнка,
пров.Овражнийм
вул.Буцикова,
вул.Зої Космодем’янської,
вул.Івана Ступака: 1–13, 15, 17;
вул.Капітана Строкова,
вул.Некрасова,
вул.Павла Полуботка,
вул.Польова,
пров.Буцикова,
пров.Зої Космодем’янської,
пров.Коцюбинського,
пров.Леонтовича,
пров.Польовий,
пров.Радянський,
пров.Шевченкам.
вул.Ватутіна,
вул.Зигмунда Козара,
вул.Івана Мазепи: в/ч А 1020, в/ч А 1867;
вул.Костельна,
вул.Матросова,
вул.Небесної Сотні: 1–10А, 12;
вул.Незалежності: 2–31;
вул.Панфілова,
вул.Садова: 1А–2А, 4, 6–10;
вул.С.Петлюри: 3, 10–71;
вул.Унавська,
пров.Матросова
вул.Володимира Великого: 2–47;
вул.Льва Толстого: 11, 13, 15;
вул.Семена Палія,
пров.Дачний
Фастівська центральна районна лікарня.
Територіальний виборчий округ 2️⃣
депутати міської ради, закріплені за округом:
✅Герасимчук В.В.
✅Герасимчук Т.В.
✅Єриш Н.Л.
✅Воронов С.В.
✅Нестеренко О.О.
✅Онищук С.М.
✅Смольницька О.В.
✅Хрустальова Я.М.
✅Белько С.О.
✅Ворона А.В.
✅Кабанова Ю.М.
с.Мала Снітинка, с.Мала Офірна, с.Велика Офірна, с.Веприк, с.Млинок
Вулиці м.Фастова, закріплені за округом (джерело: ЦВК):
вул.Годованцева
вул.Дорогинська,
вул.Дорошенка,
вул.Європейська,
вул.Журавлина,
вул.Козацька,
вул.Лебедина,
вул.Лугова,
вул.Папаніна,
вул.Райдужна,
вул.Сагайдачного,
вул.Сковороди,
вул.Солов’їна,
вул.Сонячна,
вул.Ювілейна,
пров.Героїв Танкістів,
пров.Дорогинський,
пров.Європейський,
пров.Луговий,
пров.Папаніна
вул.Бишівська,
вул.Бояринцева,
вул.Гвардійців Мінометників,
вул.Генерала Пількевича,
вул.Григоренка Дмитра,
вул.Грушевського,
вул.Драгоманова,
вул.Житомирська,
вул.Корженевського,
вул.Савченка,
вул.Семена Білого,
вул.Силенка,
вул.Стовби,
пров.Житомирський,
пров.Корженевського,
пров.Савченка,
вул.Моріна,
вул.Покровська,
вул.С.Васильченка,
вул.Стеценка,
пров.Стеценка
вул.Зарічна,
вул.Зоряна,
вул.Калинова,
вул.Квітнева,
вул.Княгині Ольги: 2–31, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
вул.Свято-Покровська: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А;
вул.Скригалівська,
пров.Квітневий,
пров.Княгині Ольги,
пров.Скригалівський,
вул.Берегова,
вул.Боженка Олександра Гавриловича,
вул.Заборовського,
вул.Княгині Ольги: 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–106;
вул.Космонавтів,
вул.Курчатова,
вул.Пушкіна,
вул.Свято-Покровська: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–80;
вул.Фомічова,
вул.Фофанова,
вул.Чайковського,
вул.Щастя,
пров.Береговий,
пров.Заборовського,
пров.Пушкіна
вул.Васильківська,
вул.Володимира Косовського,
вул.Друкарська,
вул.Миру,
вул.Небесної Сотні: 11, 13–31;
вул.Осипенка,
вул.Родини Онищенків,
вул.С.Петлюри: 2, 5–9;
вул.Чкалова,
вул.Ярослава Мудрого: 1–33, 43–47;
пров.Небесної Сотні,
пров.Родини Онищенків,
пров.Соборний,
вул.Ярослава Мудрого: 36–42;
пров.Ярослава Мудрого
вул.Героїв Танкістів,
вул.Річна,
вул.Соборна: 56, 58, 60, 66, 70–135;
пров.Річний
Територіальний виборчий округ 3️⃣
депутати міської ради, закріплені за округом:
✅Бабенко О.В.
✅Бойко О.Ф.
✅Абрамов А.В.
✅Дубас Л.А.
✅Пурдик О.С.
✅Павловський С.П.
✅Кушнір В.П.
✅Яременко А.А.
с. Бортники
Вулиці м.Фастова, закріплені за округом (джерело: ЦВК):
вул.Білоцерківська,
вул.Гайдамаків: 1–78, 80–82;
вул.Героїв України: 2, 4–4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
вул.Гетьманська: 1А–59, 61;
вул.Данила Галицького,
вул.Добролюбова,
вул.Івана Мазепи: 13, 15, 17, 19–49;
вул.Каштанова,
вул.Кільцева,
вул.Комарова,
вул.Льва Толстого: 10, 12, 14–14А, 16–46;
вул.Миколи Глухенького,
вул.Слабенюка,
вул.Чапського,
вул.8-го Березня,
пров.Кільцевий,
пров.Миколи Глухенького,
пров.Мирний,
вул. Андрія Кузьменка,
вул. Вишнева,
вул. Богдана Хмельницького,
вул. Гайдамаків: 79,83-204,
вул.Гетьманська: 60-60А, 62-159,
вул.Джерельна,
вул.Набережна,
вул.Невського,
вул.Незалежності: 32-71,
вул.Підгірна,
вул.Правобережна,
вул.Січових Стрільців,
пров.Гайдамаків,
пров.Джерельний,
пров.Зоряний,
пров.Незалежності,
пров.Правобережний,
вул.Бенардоса,
вул.Будівельна,
вул.Великопокровська,
вул.Героїв України: 1,3,5,7,9,11,13,15-17,19,21,23,25-25А, 27,29,31-154,
вул.Зелена,
вул.Лісова,
вул.Мічуріна,
вул.Потіївська,
вул.Проліскова,
вул.Стадіонна,
вул.Челюскінців,
вул.Чернишевського,
пров.Богдана Хмельницького,
пров.Будівельний,
пров.Великопокровський,
пров.Героїв України,
пров.Мічуріна,
пров.Набережний,
пров.Пролісковий,
пров.Стадіонний,
пров.Челюскінців,
пров.1-й Казнівський,
пров.2-й Казнівський,
вул.Андрія Шептицького,
вул.Виконробське містечко,
вул.Живзахист,
вул.Кожанське шосе,
вул.Козятинська,
вул.Кривоноса,
вул.Кулібіна,
вул.Локомотивна,
вул.Ломоносова,
вул.Миронівська,
вул.Миронівський
парк, вул.О.Зінченка,
вул.Робітнича,
вул.Трудова,
вул.Червонянська,
вул.Ю.Новіцького,
пров.Кривоноса,
пров.Робітничий,
пров.Трудовий,
пров.Ю.Новіцького, МК-29
вул.Буйка,
вул.Возз’єднання,
вул.Галафеєва: 51–108;
вул.Завокзальна,
вул.Ковпака,
вул.Поштова,
вул.Прорізна,
вул.РодиниСимиренків
вул.Яблунева,
вул.Якубовського,
пров.Пожежний,
пров.Поштовий
пров.Прорізний,
пров.Якубовського
вул.Дружби: 1–7А, 9–19;
вул.Залізнична,
вул.Новокиївська,
вул.Олега Кошового,
вул.Південна,
вул.Правди,
вул.Рибалка,
пров.Південний, МП,4 км,
вул.Великоснітинська,
вул.Галафеєва: 1–49;
вул.Гусєва,
вул.Дружби: 8;
вул.Затишна,
вул.Кривця,
вул.Лянгасова,
вул.Путьова,
вул.Транспортна,
вул.Українська,
вул.Ягідна,
пров.Гусєва,
пров.Кривця,
пров.Південно-Західний,
пров.Транспортний,
ЕМП-707
вул.Бондарівська,
вул.Броварська,
вул.В.Винниченка,
вул.Гоголя,
вул.І.Виговського,
вул.Козацької Слави,
вул.Короленка,
вул.Лермонтова,
вул.Лесі Українки,
вул.Лисенка,
вул.Маяковського,
вул.МПС,
вул.Нагорна,
вул.Новікова,
вул.Пилипа Орлика,
вул.Снігурівська,
вул.Терешкової,
вул.Тичини,
вул.Тітова,
вул.Тургенєва,
вул.Чехова,
пров.Броварський,
пров.Козацької Слави,
пров.Лермонтова,
пров.Пилипа Орлика,
пров.Терешкової,
пров.Тітова,
917 МПС
Територіальний виборчий округ 4️⃣
депутати міської ради, закріплені за округом:
✅Барановський С.Л.
✅Грек В.І.
✅Собко І.Л.
✅Куценко В.В.
✅Скрипак Л.В.
✅Сиваненко Г.П.
✅Казакова Ю.В.
Населені пункти, закріплені за округом:
☑️с.Велика Снітинка,
☑️с.Мотовилівська Слобідка,
☑️с.Оленівка,
☑️с.Фастівець,
☑️с. Гвардійське,
☑️с. Клехівка,
☑️с.Мотовилівка,
☑️с.Велика Мотовилівка,
☑️с.Вишняки,
☑️с.Тарасенки,
☑️смт Борова

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ