Розпочався процес формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Фастівської територіальної громади

• 06.10.2021

Фастівської міською радою прийнято рішення №29- XІ -VІІІ від 16.09.2021 року  «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області».

Відповідно до п.п.12, п.42, Постанови Кабінету Міністрів України №926 від 01.09.2021р. «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради збирає пропозиції щодо персонального складу робочої групи для забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області.

Вимоги до персонального складу робочої групи

та порядок подання кандидатур до неї

Відповідно до п.п.12, п.42, Постанови Кабінету Міністрів України №926 від 01.09.2021р. «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», вимоги до персонального складу робочої групи, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану вважати наступні:

– у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють міські ради та виконавчий орган відповідної міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

-повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

-допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Пропозиції приймаються протягом 10 робочих днів з дня публікації рішення до відділу містобудування та архітектури.