Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

ІІ. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

№ рішення,дата прийняття

Назва  рішення

№472 від 23.09.2019 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської  ради від 24.05.16 р. № 261 “Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, підпорядкованих відділу культури і туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради (КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”, КЗ ФМР “Фастівський державний краєзнавчий музей”, КЗ ФМР “Фастівська міська бібліотека”), Переліку платних послуг та Прейскуранту цін”
№494 від 23.09.2019 Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватись Комунальним некомерційним підприємством  Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та тарифів на них
№594 від 15.11.2019 Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою»
№353 від 26.08.2020 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.16 р. № 261 “Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, підпорядкованих відділу культури і туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради (КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”, КЗ ФМР “Фастівський державний краєзнавчий музей”, КЗ ФМР “Фастівська міська бібліотека”), Переліку платних послуг та Прейскуранту цін”
№363 від 26.08.2020 Про затвердження Порядку надання платних послуг закладами фізичної культури і спорту відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради, Прейскуранту цін та погодження Переліку платних послуг