Рятувальники нагадали фастівчанам правила пожежної безпеки

• 27.11.2020

27 листопада працівники Фастівського районного сектору ГУ ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями  Фастова  щодо  безпечного поводження з вогнем.

Метою подібних заходів є інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.

Рятувальники нагадують громадянам, що для того, щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газового обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем. Також рятувальники продовжують навчати населення, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни.

Начальник Фастівського РС

ГУ ДСНС України у Київській області