Питання початку опалювального сезону для закладів бюджетної сфери обговорювалося сьогодні на засіданні правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України

• 11.10.2021

На превеликий жаль, станом на сьогодні Нафтогаз України та його структурні підрозділи не готові підписувати договори газопостачання, не зважаючи на укладений Меморандум між органами місцевого самоврядування та Кабінетом Міністрів України

Саме тому тепло у Фастівській громаді сьогодні подається лише в ті заклади, які опалюються альтернативним паливом. Це Центральна районна лікарня та деякі навчальні заклади.

Якщо ситуація не буде врегульована найближчим часом, бюджетні організації вимушені будуть укладати договори на постачання газу з комерційними структурами, ціна в яких суттєво вища. При цьому, технологічно, опалення дитячих садочків та шкіл може бути розпочато в неділю 17 жовтня для того, щоб в понеділок, 18 жовтня, приміщення вже були прогріті.

Про компенсацію різниці у вартості представники органів місцевого самоврядування Київщини проговорили з членами комісії з питань ЖКГ Київської обласної ради.