Психологічна допомога

У складний час всі громадяни України, а особливо діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної допомоги від спеціалістів.

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need, PIN), заснована в 1992 році групою чеських журналістів, почала свою роботу в Україні в 2003 році через відділ з прав людини.

Безпосередня присутність у країні дозволила організації надати негайну гуманітарну допомогу населенню відразу після початку конфлікту на сході країни в 2014 році. PIN допомагає постраждалому населенню, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, водопостачання та поліпшення санітарних умов, надає психосоціальну підтримку, грошову допомогу та засоби для існування по обидва боки лінії розмежування.

Починаючи з 2016 року PIN розробляє і розширює свої заходи щодо захисту і забезпечення засобів до існування серед постраждалого населення, підтримуючи перехід України від надзвичайного стану до швидкого відновлення і розвитку.

Гаряча лінія психологічної допомоги і підтримки дорослих та дітей:

0 800 210 160 (безкоштовно, конфіденційно, цілодобово)

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ