Приміщення Фастівської міської ради перевірено

15 лютого інспекторським складом Фастівського районного сектору було проведено планову перевірку приміщення Фастівської міської ради на додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері техногенної та пожежної безпеки згідно з річним планом.

Було проінспектовано стан та дотримання норм пожежної безпеки на підприємстві, особливу увагу приділили шляхам евакуації, пожежній сигналізації, внутрішнє та зовнішнє водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння, нормативно-правову базу та ін.

Додатково проведено інструктажі з персоналом про дотримання норм пожежної безпеки, також вказано на всі виявлені порушення та наголошено на термінах та якості їх усунення.