Приймали вітання з Днем місцевого самоврядування

• 07.12.2021

1990 року із прийняттям Закону України «Про ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування» розпочався процес становлення, а зважаючи на глибокі історичні корені, відновлення інституту місцевого самоврядування. І тому саме 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

Сьогодні з нагоди професійного свята кращим працівникам органів місцевого самоврядування було вручено грамоти та подяки. Святкову програму гостям свята подарував яскравий Василь Гріздак – вокаліст вищої категорії Київського академічного обласного музично – драматичного театру ім. Панаса Саксаганського, член Національної спілки театральних діячів України.

Ми вітаємо усіх-усіх зі святом! Зичимо усім міцного здоров’я, миру, добробуту і благополуччя, а Фастівській громаді – процвітання!