Приборкування вогню: опануй професію зі службою зайнятості

Пожежний – рятувальник – одна з найбільш героїчних професій, яка вимагає не тільки мужності, а і злагодженої взаємодії та оперативності під час виконання своєї роботи. Далеко не кожен може стати рятувальником. Служба зайнятості  також долучилась до вирішення питання забезпечення кадрами пожежно-рятувальної служби. Після відбору кадрів у пожежно-рятувальних частинах ДСНС Київщини Фастівською міськрайонної філією КОЦЗ за кошти фонду соціального страхування на випадок безробіття на протязі березня-червня 2020року здійснено навчання трьох осіб за професією пожежник-рятувальник.

Возний Вадим Анатолійович,  Смаглюк Сергій Сергійович та Антонюк Андрій Андрійович  у 2020 році звернулися до Фастівської міськрайонної філії з метою пошуку роботи. Отримали статус безробітного та зацікавилися можливістю пройти професійне навчання. Після отримання результатів профвідбору, філією було укладено угоди на проходження професійного навчання, як з особами, які перебували на обліку в службі зайнятості так і з пожежними частинами Київської області щодо професійного навчання на замовлення роботодавця. Після закінчення навчання, в минулому безробітні, успішно працевлаштовані в пожежно -рятувальних частинах Київщини.

Кожен з наших підопічних підтверджує думку про те, що професія пожежника є затребуваною як в Україні, так і в світі. Рятувальників, які відповідають усім необхідним вимогам, не буває багато – це виняткові люди. Робота пожежника-рятувальника в усьому світі вважається однією з найбільш важких, і в той же час найбільш важливих.

Служба зайнятості пишається своєю причетністю до укомплектування такої важливої служби гарними кадрами.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ