Проведено обстеження об’єктів, що зазнали руйнувань та пошкоджень внаслідок бойових дій збройних сил російської федерації на території Фастівської міської територіальної громади

Відділом капітального будівництва ВК Фастівської міської ради в складі комісії, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 05.05.2022 № 96 «Про проведення обстеження об’єктів інфраструктури, будівель, споруд та інших об’єктів, передбачених законодавством, що зазнали руйнувань та пошкоджень внаслідок бойових дій збройних сил російської федерації на територіях Фастівської міської територіальної громади» було проведено обстеження об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетного удару по м.Фастів Фастівської міської територіальної громади.

Відповідно до даної постанови було обстежено заклади середньої загальної та спеціальної освіти, об’єкти житлово-комунального господарства, закладів охорони здоров’я та багатоквартирні житлові будинки, які зазнали пошкоджень, для здійснення першочергових робіт з відновлення в рамках поточного ремонту.

В даний час Замовником – Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації укладено договори з Підрядниками на встановлення металопластикових конструкцій на таких об’єктах:  Фастівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10 – Гімназія” , Фастівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – центр військово-патріотичного виховання “Гарт”, Фастівський академічний ліцей №9, Державний професійно-технічний навчальний заклад “Фастівський центр професійно-технічної освіти”.

Також обстежено багатоквартирний житловий будинок за адресою вул. Галафєєва, 107 та отримано звіт технічного обстеження. Згідно  методики обстеження будівель та споруд, пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій, бойових дій та терористичних актів затвердженої  Наказом Міністерства розвитку громад та територій України 28.04.2022 року № 65, Додаток 3 технічний стан даного будинку відноситься до ІІІ категорії пошкоджень,  об’єкт непридатний для використання за цільовим призначенням, повністю втратив свою економічну цінність, наявні пошкодження несучих та огороджувальних конструкцій, ступінь та характер яких свідчить про небезпеку аварійного обвалення об’єкта (зруйновані об’єкти) та рекомендовано виконання невідкладних робіт щодо демонтажу (ліквідації).

У зв’язку з прийняттям та на виконання Програми «Нова оселя» на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Київської обласної ради № 259-11-VІІІ від 23 червня 2022 року сформовано  Реєстр сімей даного будинку в порядку пріоритетності надання житла  який  затверджено рішенням  виконавчого комітету Фастівської міської ради  № 200від 05.082022р. «Про затвердження Єдиного реєстру сімей,  житло яких знищено  внаслідок бойових дій терористичних актів, диверсій, спричинених рф»  та передано до Департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації для формування на їх основі єдиного реєстру сімей житло яких знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, та відновлення якого є неможливим шляхом поточного або капітального ремонту чи реконструкції або є економічно недоцільним та потребують його.

В.о.начальника  відділу

капітального будівництва                                        Наталія Невмержицька