Проведення заходів з легалізації найманої праці роботодавцями

Зроблено черговий крок у боротьбі з недоброчесним бізнесом.  Посадовими особами відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради спільно з посадовими особами ГУ Держпраці у Київській обл. продовжується робота із  забезпечення виконання на території Фастова доручення Прем’єр – міністра України № 2313/0/1 – 20 від 22.01.2020 р. щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати.

З метою інформування суб’єктів господарювання, що проводять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення харчування, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин було відвідано 110 роботодавців. Також, за інформацією ПФУ, було проведено 15 інспекційних відвідувань з питань виявлення фактів використання незадекларованої праці, за результатами яких складені акти відповідного зразка.

Робота в даному напрямку продовжується. Зокрема, в березні 2020 року інформаціно – роз’яснювальною роботою та позаплановими заходами державного контролю з питань дотримання законодавства про працю, планується охопити суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність в сфері будівництва.

Інф.: УСЗН  виконавчого комітету

Фастівської міської ради