Протягом першого півріччя 2021 року платниками Фастівського району сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 1470,9 млн. грн. податків та зборів

• 21.07.2021

До державного бюджету мобілізовано 679,4 млн. гривень.Переважну частину надходжень забезпечено за рахунок сплати: 362,5 млн. грн. податку на додану вартість, 229,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 79,2 млн. грн. податку на прибуток.

Також, місцеві бюджети ОТГ Фастівського району протягом січня-червня 2021 року отримали понад 791,5 млн. грн. за рахунок сплати суб’єктами господарювання та громадянами:

– 529,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб;

– 136,9 млн. грн. єдиного податку;

– 83,5 млн. грн. плати за землю;

– 27,6 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Сформовані за рахунок вищезазначених надходжень фінансові ресурси місцевих бюджетів, безпосередньо впливають на фінансові можливості місцевого самоврядування щодо виконання власних повноважень та створення умов для забезпечення життєво важливих потреб та законних інтересів населення.

Фастівський сектор організації роботи