Протягом останнього тижня значно збільшилася кількість осіб, які бажають отримати щеплення від COVID-19

• 01.11.2021

Лише за минулий тиждень було провакциновано 3720 громадян, тоді як за увесь жовтень цифра  щеплених – 8885 осіб.

Також збільшилося навантаження на вакцинальні бригади. Лише за п’ятницю було зроблено 826 щеплень.

Разом з тим, за минулий тиждень  у громаді було зроблено 800 ПЛР-тестів, більшість з яких виявилася позитивними. Станом  на п’ятницю  501 людина знаходиться на амбулаторному лікуванні, 38 осіб госпіталізовано.

Як зазначають медики, перебіг хвороби у вакцинованих проходить значно легше, ніж в тих, хто не отримав жодної дози вакцини.

Станом на 01.11.21 у громадді наявні такі вакцини:

AstraZeneca (Vaxzevria) – нідерландського виробництва – це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська копманія AstraZeneca. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом від 28 днів до 12 тижнів.

CoronaVac/Sinovac Biotech – це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів.

Comirnaty / Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

Телефони реєстратур:

• КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» (04565)9-24-12
  • КНП ФМР «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» (04565)5-43-92