Проект учнів Академічного ліцею №2 “Життя без сміття: від особистого до суспільного”

• 13.10.2021

Цей рік для Фастова є ювілейним – наше місто вже вп’яте бере участь у Європейському тижні місцевої демократії. І за доброю традицією, під час реалізації даної ініціативи до нас на гостину приїжджає голова офісу ради Європи. І нам завжди є чим поділитися

Ретельно підготувавшись, юні фастівчани, учні Фастівського академічного ліцею №2 зустрічали гостей – голову офісу Ради Європи Стена Ньорлова та міського голову Михайла Нетяжука.

У рамках екологічного заходу «Життя без сміття: від особистого до суспільного» учні презентували три чудові проекти:

Виготовлення із використаних пластикових пляшок зручних пуфів

Збереження енергії та здоров’я школярів- заміну шкільного освітлення на економічне

Облаштування компостного боксу

Ну і, звичайно ж, пан Стен Ньорлов не залишився без подарунків – школярі презентували йому власноруч виготовлений пуф із пляшок.

#ELDW

#ELDWФастів