Проект ЄС/ПРООН «HOUSES» на етапі реалізації

• 16.08.2019

Нещодавно Фастів долучився до реалізації на території міста Проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

15 серпня 2019 року з робочим візитом міську раду відвідала регіональний консультант Проекту в Київській області Інна Волошина.

Проект ЄС/ПРООН «HOUSES», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН в Україні, надає підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, інформує населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі. Крім того, проект закликає до виховання відповідного ставлення громадян до використання енергоресурсів та особистої відповідальності відносно тепла і комфорту в квартирах.

Під час зустрічі обговорювалися питання про можливі механізми державної допомоги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі, програми співфінансування заходів з енергоефективності, налагодження ефективної та плідної співпраці зі створеними ОСББ, надання підтримки ініціативним групам. Також учасники зустрічі ознайомилися з Програмою тренінгів та семінарів щодо розвитку потенціалу ОСББ, яку представники Проекту ЄС/ПРООН «HOUSES» готові реалізувати в нашому місті вже сьогодні.