Про зняття з квартирного обліку Шмонова Олександра Петровича, Шмонова Павла Олександровича, Сиваненка Геннадія Павловича ***************************** та *************************

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               №

Про зняття  з квартирного обліку

Шмонова Олександра Петровича,

Шмонова Павла Олександровича,

Сиваненка Геннадія Павловича

*****************************

та *************************

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470 та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла громадян: Шмонова Олександра Петровича, **** р.н., Шмонову Надію Антонівну,**** р.н., Шмонова Павла Олександровича, **** р.н, Сиваненка Геннадія Павловича, **** р.н., ******************, **** р.н.,  **********************, **** р.н,  які перебували на квартирному обліку, згідно з рішенням виконкому № 67/1 від 24.03.1992 року,  в зв’язку з поліпшенням житлових умов.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                       М.В. Нетяжук