Про зняття  з квартирного обліку Савченка Петра Васильовича та Савченко Галини Яківни

• 06.11.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               №

Про зняття  з квартирного обліку

Савченка Петра Васильовича

та Савченко Галини Яківни

Згідно з інформацією Фастівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок № 470 від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла Савченка Петра Васильовича, **** р.н. та Савченко Галину Яківну, **** р.н., які перебували на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому
    № 15/5 від 20.02.1996 року, в зв’язку зі смертю.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                       М.В. Нетяжук