Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – Фастівецькому закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Фастівської міської ради Київської області по вул. Дружби, 132-а в с. Фастівець Фастівського р-ну Київської обл.

• 21.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.04.2021                                                                                                       № 202

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна –

Фастівецькому закладу загальної

середньої освіти IIII ступенів Фастівської

міської ради Київської області

по вул. Дружби, 132-а в с. Фастівець

Фастівського р-ну Київської обл.

Розглянувши звернення Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – Фастівецькому закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Фастівської міської ради Київської області (свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 02.11.2011 р., серія: САС№248367), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – Фастівецькому закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Фастівської міської ради Київської області: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, с. Фастівець, вул. Дружби, 132-а.
  2. Зобов`язати Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на майновий комплекс по вул. Дружби, 132-а в с. Фастівець, Фастівського р-ну, Київської обл.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук