Про затвердження заходів з нагоди відкриття Фастівського представництва Агенції регіонального розвитку Київської області

• 02.08.2021

ФАСІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  02.08.2021                                                                                     №221 од

Про затвердження заходів з нагоди

відкриття Фастівського представництва

Агенції регіонального розвитку Київської області

З метою підтримки регіональної політики України в частині реалізації проєкту «Створення мережі центрів підтримки бізнесу/підприємців у Київській області», виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 роки, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди відкриття Фастівського представництва Агенції регіонального розвитку Київської області (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток  1

до розпорядження міського  голови

від_02.08.2021 №__221 од__

З А Х О Д И

з нагоди відкриття Фастівського представництва

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (велика зала адмінбудику рад) 03.08.21 р.

9:30-12:00год.

Приліпко І.А.
Сформувати список гостей, що підтвердили участь у заході з нагоди  відкриття Фастівського представництва

Агенції регіонального розвитку Київської області

до 03.08.21 р. Зикова О.Б.

Шевчук В.І.

Організувати та забезпечити зустріч почесних гостей по їх приїзду 03.08.21 р.

9:30-10:00год.

Зикова О.Б.

Шевчук В.І.

Організувати та провести захід з нагоди відкриття Фастівського представництва Агенції регіонального розвитку Київської області 03.08.21.

10-00 год.

Нетяжук М.В.

Зикова О.Б.

Яременко А.А.

Токменко В.В.

(за згодою)

Забезпечити оргтехнікою для трансляції презентаційних матералів 03.08.21 р.

9:30-12:00год.

Тхоржевська Л.О.

Свиридович А.Ю.

Організувати

проведення кава-брейку

03.08.21 р. Тхоржевська Л.О.
Замовити виготовлення біг-борду та таблички із надписом на двері до 03.08.21 р. Тхоржевська Л.О.

Розмістити біг-борд на інформаційному щиті пл.Перемоги 1 до 03.08.21 р. Чемерський О.Ю.
Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди відкриття Фастівського представництва Агенції регіонального розвитку Київської області, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. серпень-вересень

2021 р.

Міхєєва О. О.

Керуюча справами (секретар)