Про затвердження списків працівників, які перебувають на квартирному обліку у виробничому підрозділі Фастівська дистанція колії АТ «Укрзалізниця» регіональної філії « Південно – західна залізниця» згідно перереєстрації

Р І Ш Е Н Н Я

Від 19.10.2021                                                                                                              № 509

Про затвердження списків працівників,

які перебувають на квартирному обліку

у виробничому підрозділі Фастівська

дистанція колії АТ «Укрзалізниця»

регіональної філії « Південно – західна

залізниця» згідно перереєстрації

Розглянувши лист виробничого підрозділу «Фастівська дистанція колії» АТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Південно-західна залізниця» №ПЧ-4-6/1132 від 27.09.2021 року, враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим  питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись п.21, п.28 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470, ст.40 Житлового кодексу  Української РСР, пп. 7 п. «б» ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити постанову спільного засідання профспілкового комітету та адміністрації виробничого підрозділу «Фастівської дистанції колії» АТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Південно-західна залізниця» про перереєстрацію громадян,  які перебувають на квартирному обліку за місцем роботи.
  2. Контроль за виконанням    рішення   покласти  на   заступника міського   голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський  голова                                                                                           М.В.Нетяжук