Про затвердження складу робочої групи Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарстваБорівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів

• 21.01.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  20.01.2021                                                                                           №  20 од

м. Фастів

Про затвердження складу робочої

групи Управління регіонального розвитку

і житлово-комунального господарства

Борівського, Оленівського, Мотовилівського,

Мотовилівськослобідського старостинських

округів Фастівської міської ради для надання

одноразової матеріальної допомоги

мешканцям відповідних округів

З метою забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівсько-слобідського старостинських округів, відповідно до їх звернень, зважаючи на скрутне матеріальне становище, надзвичайний стан, керуючись рішенням №38-IV-VІІI від 23.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки», рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 10 від 15.01.2021 р. «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Для розгляду звернень з питань надання матеріальної допомоги, дотримання принципів прозорості, справедливості, обліку та підготовки пропозицій для прийняття остаточного рішення затвердити робочу групу Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства

Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів  в  складі (додаток).

1. Робочій групі керуватися Порядком використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                               М. В. Нетяжук

до розпорядження виконавчого

комітету Фастівської міської ради

№_20 од від  «20»__01_2021 р.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

Губар М. І.                        – керівник робочої групи, в. о начальника

Управління регіонального

розвитку і житлово-комунального господарства

Борівського, Оленівського, Мотовилівського,

Мотовилівськослобідського

старостинських округів Фастівської міської ради,

староста Борівського старостинського округу;

Осадчий Є. В.                   – секретар робочої групи, староста Мотовилівсько-

слобідського старостинського округу;

Члени робочої групи:

Курбет С. А.                       – керівник робочої групи, староста

Мотовилівського старостинського округу;

Малиш С. І.                      – староста Оленівського старостинського округу.

Керуючий справами                                                          Л. О. Тхоржевська