Про затвердження складу громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради на 2021-2023 роки

• 23.10.2021

Від  19.10.2021                                        №500

Про затвердження складу

громадської ради

при виконавчому комітеті

Фастівської міської ради

на 2021-2023 роки

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», на підставі Протоколу установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради на  2021-2023 роки від 02.10.2021 р. №1, керуючись ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити персональний склад громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради на 2021-2023 роки (додаток).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради

№   500      від 19.10.2021