Про затвердження штатного розпису апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету

• 05.01.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30.12.2020                                                                                 № 330од

Про затвердження штатного розпису  апарату Фастівської міської ради та її  виконавчого комітету

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік», Постанови КМУ від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», згідно наказу Міністерства  праці України  № 77 від 02.10.1996 року «Про умови оплати праці робітників, зайнятих  обслуговуванням  органів  виконавчої  влади, місцевого  самоврядування  та  їх  виконавчих  органів, органів  прокуратури, судів  та інших  органів»,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Затвердити штатний розпис апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету з 01 січня 2021 року (додається).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету.

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук