Про затвердження персонального складу лікарів-спеціалістів, які залучаються для проведення медичного огляду призовників

• 06.08.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 06.08.2021                                                          №  …228 од…

Про затвердження персонального

складу лікарів-спеціалістів, які

залучаються для проведення

медичного огляду призовників

З метою забезпечення успішного проведення чергового призову на строкову військову службу громадян України, на виконання Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», відповідно до п. 2 ст.16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 №402, враховуючи розпорядження голови Фастівської районної державної адміністрації від 03 серпня 2021 року №150, керуючись ч.20 п.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити персональний склад лікарів-спеціалістів, які залучаються для проведення медичного огляду призовників згідно додатку.
  2. Генеральному директору КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ», директору КНП ФМР «Фастівський ЦПМСД» та директору КНП ФМР «Фастівський міський центр ПМСД» направити до складу лікарів-спеціалістів, які залучаються до проведення медичного огляду призовників у Фастівському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, на повний робочий день в період з  30 серпня  по 27 грудня 2021 року відповідно до затвердженого складу.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук

до розпорядження міського голови

Ткачук І.В.

Керуючий справами (секретар)