Про затвердження переліку рекомендованих конкурсною комісією переможців конкурсу з визначення програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів  у 2021 році

• 21.04.2021

РІШЕННЯ

Від 16.04.2021                                                                                                                                                      № 203

Про затвердження переліку

рекомендованих конкурсною комісією

переможців конкурсу з визначення

програм, розроблених громадськими

організаціями ветеранів  у 2021 році

Відповідно до Указу Президента України від 26.02.2016 р. № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», постанов Кабінету України    від 12.10.2011 р.  № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», від 14.02.2018 р. № 156  «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів» (в редакції постанови КМУ від 04.12.2019 р. №1009), Порядку проведення конкурсу із визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету, затвердженого рішенням Фастівської міської ради Київської області від 27.08.2020 р.  № 7-LXXIX-VII, враховуючи Протокол засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету №3  від 31.03.2021, керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити перелік рекомендованих конкурсною комісією переможців конкурсу з визначення програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету в 2021 році, та обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проекту, заходу) (додаток).
  2. Уповноважити міського голову на укладання договорів про виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу) із громадськими організаціями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету в 2021 році.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

№   203      від 16.04.2021

Перелік рекомендованих конкурсною комісією

переможців конкурсу з визначення програм,

розроблених громадськими організаціями ветеранів,

для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок

коштів міського бюджету в 2021 році

та обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання

(реалізації) кожної програми (проекту, заходу)

1. Громадська організація «Фастів-Мир» (кер. Копилов Е.М.) проект під назвою «Релаксаційна кімната «Побратим»» – 80 000 грн;
  2. Громадська організація «Фастівський козацький курінь Українського козацтва» (кер. Шаповал А.В.) проект під назвою «Українське козацтво: від історичних джерел до єднання поколінь у боротьбі за державну незалежність» – 80 000 грн;
  3. Громадська організація «Козацький лицарський клуб» (кер. Чернишенко О.І.) проект під назвою «Козацьке виховання дітей та молоді» – 80 000 грн;
  4. Фастівська міська організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій (кер. Гірченко А.В.) проект під назвою: «Фастів – місто обласного підпорядкування» – 70 000 грн;
  5. Фастівська міська організація ветеранів України (кер. Хромов М.М.) проект під назвою «Пам’ятаємо про загиблих (померлих) піклуємось про живих» – 50 000 грн;
  6. Громадська організація «Чорнобиль – Пам’ять» (кер. Павловський І.Г.) проект під назвою «Чорнобиль – Пам’ять» – 20 000 грн.;
  7. Фастівська станиця Братства ветеранів Української Повстанської Армії (кер. Підіпригора В.І.) проект під назвою: «Дорогами боротьби за незалежність: від Братства Тарасівців (1891 р.) – до Національного референдуму (1991 р.). Відновлення і вшанування пам’яті борців за незалежність України в 20 ст.» – 20 000 грн.

Керуючий справами (секретар)                                                          Л. О. Тхоржевська

виконавчого комітету