Про затвердження переліку проектів переможців, які будуть реалізовані у 2021 році, відповідно до Програми «Партиципаторне бюджетування (громадський бюджет) у м. Фастові на 2020-2025 роки»

• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.10.2020                                                                                      №  496

Про затвердження переліку проектів переможців, які будуть

реалізовані у 2021 році, відповідно до Програми

«Партиципаторне бюджетування

(громадський бюджет) у м. Фастові на 2020-2025 роки»

З метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, на виконання рішення Фастівської  міської ради від 22 грудня 2016 року «Про впровадження партиципаторного бюджету

(бюджет участі) у м. Фастові та  рішення Фастівської міської ради від 12.12.2019року №6-LXIX-VII «Про затвердження Програми «Партиципаторне бюджетування (громадський бюджет) у м.Фастові на

2020-2025 роки» та Положення про партиципаторне бюджетування в місті Фастові відповідно до ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити перелік проектів переможців, які будуть реалізовані у 2021 році, відповідно до Програми «Партиципаторне бюджетування (громадський бюджет) у місті Фастові на 2020-2025 роки» (згідно з додатком).

1. Відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради в бюджетному запиті на 2021 рік врахувати видатки на реалізацію проектів переможців: «Благоустрій прибережної зони річки Унава (міський пляж №1)», «Дитяче спортивно-ігрове містечко на Поштовій» та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2021 рік.

1. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» в бюджетному запиті на 2021 рік врахувати видатки на реалізацію проектів переможців: «Благоустрій прибережної зони річки Унава (міський пляж №1)», «Квіткові сади у міському парку» (ім Ю.Гагаріна) та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2021 рік.

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в бюджетному запиті на 2021 рік врахувати видатки на реалізацію проектів переможців: «Сучасна вбиральня як комфортне освітнє середовище в рамках Нової Української  Школи (НУШ) НВК№10 «Гімназія»», «Шкільне подвір’я – територія радості» ЗОШ №1 та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2021 рік.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради, при формуванні бюджету міста на 2021 рік, врахувати пропозиції виконавців Програми «Партиципаторне бюджетування (громадський бюджет) у місті Фастові на 2020-2025 роки» щодо необхідної потреби в коштах та забезпечити фінансування в межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого

комітету  Фастівської міської

від _16.10.2020_№ 496