Про затвердження Переліку першого типу об’єктів територіальної громади Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 36-LХХІХ-VІІ

від 27.08.2020 року

Беручи до уваги висновки комісії по проведенню конкурсів на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Фастова, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Перелік першого типу об’єктів територіальної громади Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, згідно додатку.
  2. Опублікувати на офіційному вебсайті Фастівської міської ради Перелік першого типу об’єктів територіальної громади Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                             М.В.Нетяжук

до рішення міської ради

№ 36-LХХІХ-VІІ

від 27.08.2020 року