Про затвердження організаційного комітету з підготовки та проведення в місті Фастові виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   19.04.2021                                                                                           № 108 од

Про затвердження організаційного комітету

з підготовки та проведення в місті Фастові

виїзного засідання Всеукраїнської

Ради Церков і релігійних організацій

З метою забезпечення належної підготовки та проведення в місті Фастові виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, керуючись п. 20,  ч. 4,  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Фастові виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в 2021 році ( додаток 1).

1. Організаційному комітету розробити заходи з підготовки та проведення в місті Фастові виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков та подати їх на затвердження  до 30 квітня 2021року.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарнихпитаньШвидку Ж.П.

Міський голова                                                                                  М. В. Нетяжук

№  108 од    від 19.04.2021

Склад

організаційного комітету з підготовки та проведення