Про затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  затвердження  на  посаді  заступника  міського  голови

з  питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій

 

Відповідно до ст.3, абз. 3 ст. 10, ст.15 Закону України “Про службу в органах місцевого  самоврядування” та керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити  на  посаді заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій _________________________________.
  2. Присвоїти  ______________________, заступнику міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій ___ ранг посадової особи  місцевого  самоврядування з моменту призначення  на посаду.
  3. Преміювання заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій, установлення йому надбавок, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», надання матеріальної допомоги у порядку та розмірі, установлених цією постановою, здійснювати за рішенням міського голови.
  4. Заступнику міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій здійснювати виплату допомоги на оздоровлення, при наданні  щорічної  відпустки,  у розмірі посадового окладу, відповідно до ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні».

 

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ