Про  затвердження  на  посаді  заступника  міського  голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Про  затвердження  на  посаді  заступника  міського  голови

з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини

Відповідно до ст.3, абз. 3 ст. 10, ст.15 Закону України “Про службу в органах місцевого  самоврядування” та керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  на  посаді заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини ________________.
  2. Присвоїти __________________, заступнику міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини ___ ранг посадової особи  місцевого  самоврядування, з моменту призначення  на посаду.
  3. Преміювання заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини, установлення йому (їй) надбавок, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», надання матеріальної допомоги у порядку та розмірі, установлених цією постановою, здійснювати за рішенням міського голови.
  4. Заступнику міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини здійснювати виплату допомоги на оздоровлення, при наданні  щорічної  відпустки,  у розмірі посадового окладу, відповідно до ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні».

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук