Про затвердження міського плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від__11.07.2019                                                                                      №___239 од__

м. Фастів

Про затвердження міського плану заходів

на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації

у сфері європейської інтеграції

На виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації №393 від 26 червня 2019 року «Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації в Київській області Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки», керуючись п. 20 ч.4. ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити міський план заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції (далі – план заходів), що додається.
  2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити виконання зазначеного плану заходів та інформувати про його виконання щокварталу до 15 числа останнього місяця звітного періоду сектор демократичних ініціатив виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук

ДОДАТОК