ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

Від  20.12.2019 року                                                                                               №637

м.Фастів

Про затвердження мережі автобусних маршрутів

загального користування, забезпечення організації

пасажирських перевезень на яких покладається на

виконавчий комітет Фастівської міської ради

З метою упорядкування та вдосконалення міської автобусної мережі, враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі від 28.11.2019 року, керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», наказом Міністерства Інфраструктури України від 15.07.2013 року №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 року №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту», п.10 ст.30, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити мережу автобусних маршрутів загального користування, забезпечення організації пасажирських перевезень на яких покладається на виконавчий комітет Фастівської міської ради (додаток).
  2. Зобов’язати автомобільних перевізників внести відповідні зміни до паспортів міських маршрутів загального користування.
  3. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради внести у встановлені законодавством строки зміни до договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутів загального користування.
  4. 4. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 15.11.2019 року №562 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування, забезпечення організації пасажирських перевезень на яких покладається на виконавчий комітет Фастівської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

Про затвердження мережі маршрутів