Про затвердження графіку виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області (коригування)»

• 28.01.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 27.01.2021                                                                     № 27од

Про затвердження графіку виконання будівельних

робіт по об’єкту  «Реконструкція лікувального

корпусу лікарні з добудовою приймального відділення

Комунального некомерційного підприємства

Фастівської районної ради “Фастівська центральна

районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів

Київської області (коригування)»

З метою своєчасної реалізації проекту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області (коригування)» до 31.03.2021 року, реалізація якого відбувається відповідно до  національної програми «Велике будівництво» –  реконструкція, капітальний ремонт приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах  за проєктом «Emergency»:

1. Затвердити графік виконання робіт по об’єкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області (коригування)» (додаток 1).
  2. Генеральному директору комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» Герцуну А.В. :
    • забезпечити організацію виконання будівельних робіт згідно дотримання графіку (додаток 1) та завершення будівництва відділення невідкладних станів до 31.03.2021р.
    • погоджувати з відділом капітального будівництва виконавчого комітету Фастівської міської ради виконавчу документацію  та акти виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області (коригування)»  .
  3. Дане розпорядження довести до відома генерального директора комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» Герцуну А.В. та попередити про персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання даного розпорядження.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                             М.В. Нетяжук