Про затвердження графіку прибирання Привокзальної площі

• 21.07.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20.07.2020                                                                        № 190од

Про затвердження графіку

прибирання Привокзальної площі

З метою належного прибирання та забезпечення державних  санітарних норм та правил на  Привокзальній площі, а також для  недопущення засмічення об’єкту благоустрою, відповідно до ст.ст.2,10,15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Методичних рекомендацій з прибирання території об’єктів благоустрою населених пунктів, затверджених наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 07.07.2008 року №213, розділу III наказу Міністерства охорони здоров’я від 17.03.2011 року №145 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», керуючись п.20 ч.4 ст. 42, ч.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій»:

1.1. забезпечити  щоденне прибирання Привокзальної площі у літній період: із 07.00-10.00 год  та 14.00-17.00 год., у зимовий період: із 07.00-10-00 год. та з 13.00-16.00 год, що передбачає виконання наступних робіт:

У літній період:

– підмітання та очищення території Привокзальної Площі;

– прибирання залишків технологічних матеріалів, що застосовувались при зимовому утриманні території;

– прибирання вуличного змету;

– очищення відстійників зливоприймальних колодязів та труб зливостоку.

У зимовий період:

–  оброблення покриття технологічними матеріалами, що запобігають утворенню ожеледі та сприяють її ліквідації;

– згрібання та підмітання снігу;

– розчищення снігових валів;

– видалення снігу;

– зачищення покриття у місцях розміщення снігового валу після його видалення;

– сколювання та видалення льоду і сніжно-льодового накату;

– підмітання за тривалої відсутності снігопаду;

-очищення відстійників зливоприймальних колодязів та труб зливостоку.

1.2.Організувати  своєчасне вивезення сміття з урн Привокзальної площі за таким графіком:

Понеділок – Субота: 7.00 – 9.00 год.; Неділя:15.00-16.00 год.

1. Керівнику КП «Фастівська ЖЕК»:

2.1. забезпечити вивезення побутових відходів із Привокзальної площі за наступним графіком:

Понеділок –П’ятниця,  двічі на день:  8.00-8.30 год. та 16.00-16.30год.;

Субота: 8.00-8.30 год.

Неділя: 16.00-16.30 год.

2.2.Організувати  дотримання санітарних норм та правил при вивезенні побутових відходів та забезпечити чистоту  місця розміщення побутових відходів.

3.Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук