Про заходи щодо організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

• 03.07.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від_02.07.2019                                                                                №____223 од_

Про заходи щодо організації

підготовки та проведення позачергових виборів

народних депутатів України 21 липня 2019 року

Відповідно до ст.51 Закону України  “Про вибори народних депутатів України”, Закону України “Про Державний реєстр виборців”, на виконання Указу президента України від 21 травня 2019 року №303/2019, з метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян України на вільний вибір,  забезпечення оперативного вирішення питань матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, охорони громадського порядку на території м.Фастів, керуючись п.20 ч.4, ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити робочу групу із сприяння організації підготовки та проведення 21 липня 2019 року позачергових виборів народних депутатів України та затвердити її персональний склад згідно додатку.
  2. Робочій групі в межах компетенції вжити необхідних заходів щодо забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                       М.В.Нетяжук

223-ДОДАТОК