Про взяття на квартирний облік та включення в загальні списки на одержання житла Мінкіної Юлії Олегівни та Мінкіна Єгора Вячеславовича

• 24.12.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.12.2020                                                                     № 606

Про взяття на квартирний облік

та включення в загальні списки

на одержання житла

Мінкіної Юлії Олегівни

та Мінкіна Єгора Вячеславовича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 39 Житлового кодексу Української РСР, п. 13 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок № 470 від 11.12.1984 року «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до загальних списків на одержання житла Мінкіну Юлію Олегівну, *** зі складом сім’ї 2 особи:
  • Мінкіна Юлія Олегівна. ***., – заявник;
  • Мінкін Єгор Вячеславович, *** – син;

яка зареєстрована та проживає в будинку ***, немає у власності нерухомого майна та потребує поліпшення житлових умов.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук