Про взяття  на квартирний облік  та включення в першочергові списки  на одержання житла Пащенко Валентини Іванівни

• 23.10.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від  19.10.2021                                                                                               № 508

Про взяття  на квартирний облік

та включення в першочергові списки

на одержання житла

Пащенко Валентини Іванівни

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Пащенко В.І., керуючись ст. ст. 36, 39, 45 Житлового кодексу Української РСР,  пп.11, п.44 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470 та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік та включити до першочергових списків на одержання житла Пащенко Валентину Іванівну, 1978 р.н зі складом сім’ї 4 особи:

-Пащенко Валентина Іванівна, 1978 р.н.;

– ***р.н.;

– *** р.н.;

– *** р.н.

Як багатодітну матір, яка перебуває на обліку в службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради. Нерухомого майна у власності немає, зареєстрована за адресою вул. Покровська, 31, с. Веприк, Фастівського району,  забезпечена житловою площею по 4,5 кв.м. на одну особу.

1. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський  голова                                                                                        М.В. Нетяжук