Про виплату заохочення дружинам (чоловікам) померлого ( померлої) громадянина(громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків  аварії на ЧАЕС та нагородження ювілейними медалями ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, пов’язаних з 35 –ими роковинами Чорнобильської катастрофи

• 21.04.2021

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    20.04.2021                                                                                                                          №  109 од

м. Фастів

Про виплату заохочення дружинам (чоловікам)

померлого ( померлої) громадянина(громадянки)

з числа учасників ліквідації наслідків  аварії на ЧАЕС

та нагородження ювілейними медалями ліквідаторів

наслідків аварії на ЧАЕС, пов’язаних з 35 –ими роковинами

Чорнобильської катастрофи

З метою проведення заходів в Фастівській міській територіальній громаді заходів, пов’язаних з 35-ою річницею Чорнобильської катастрофи, на виконання заходів програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на           2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 року №16-ХХХVІІ-VІІ, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.04.2021 року «Про підготовку та відзначення в Київській області заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», розпорядження міського голови від 23.03.2021 року № 82-од «Про проведення в Фастівській міській територіальній громаді заходів, пов’язаних з 35-ою річницею Чорнобильської катастрофи», відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради сформувати список дружин (чоловіків) померлого (померлої) громадянина (громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС пов’язаними 35–их роковинами Чорнобильської катастрофи  (додаток 1).
  2. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради сформувати список ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС для вручення ювілейних медалей (додаток 2).
  3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, Фастівському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), старостам старостинських округів, головам комітетів самоорганізації населення організувати вручення ювілейних медалей з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи.
  4. Рекомендувати громадським організаціям учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС долучитися до вручення ювілейних медалей з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи.
  5. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення в сумі 113043,84 грн. (Сто тринадцять тисяч сорок три гривні вісімдесят чотири копійки) за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади з урахуванням податків та зборів,  відповідно до додатку 1.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови   з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський  голова                                                                        М. В. Нетяжук

109,ДОДАТОК 1

109, ДОДАТОК 2