Про виділення коштів з цільового фонду

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    12/09/2019                                                                                                      № 299 од

Про виділення коштів з цільового фонду

З нагоди відзначення  Дня міста Фастова, на підставі розпорядження міського голови від 10.09.2019 року №296-од «Про надання матеріальної винагороди Почесним громадянам міста Фастова з нагоди Дня міста » керуючись рішенням Фастівської міської ради №14-XVI-V від 22.03.2007 року «Про затвердження Положень про благодійний та цільовий фонди Фастівської міської ради»,  п.20, ч.4, ст.42 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Виділити з цільового фонду Фастівської міської ради  кошти в сумі   14285,76 грн.( Чотирнадцять тисяч двісті вісімдесят п’ять  гривень  76 копійок) на  відзначення  згідно з кошторисом видатків  цільового фонду (додаток 1).

2.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради  .

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук

від  12.09.2019   № 299 од

Кошторис видатків  з нагоди відзначення  Дня міста Фастова

№з/п Стаття витрат Сума в гривнях