Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Фастівтепломережа», вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії

• 22.01.2020

РІШЕННЯ

Від   17.01.2020                                                                                  № 42

м. Фастів

Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Фастівтепломережа»,

вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії

Враховуючи звернення КП «Фастівтепломережа» щодо встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету;керуючись постановою Кабінету Міністрів України №679від 06.09.2017 «Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання»;ст. 13, частинами 5, 10 та 11 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання»; відповідно до підпункту 2 пункту «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити КП «Фастівтепломережа» тариф на теплову енергію, що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів, затверджений Держенергоефективності12.2019 по Київській області, у розмірі:
  • 1 578,31 грн./Гкал без ПДВ;
  • 1 893,97 грн./Гкал з ПДВ.
  1. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №504 від 21.10.2019 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КП ФМР «Фастівтепломережа», вироблену з використанням альтернативних джерел енергії» вважати таким, що втратило чинність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                        М.В. Нетяжук